top of page

Gwiazdy "Dziedziczki" zdradzają imię i płeć swojego dziecka

Michelle Renaud i Matías Novoa, których obecnie możemy oglądać na antenie Novelas+ w uwielbianej przez widzów telenoweli "Dziedziczka", zdradzili w najnowszym wywiadzie, że ciąża ich pierwszego wspólnego dziecka była bardzo dobrze zaplanowana i za radą lekarza zdecydowali się na in vitro.

Wyrozumiałe spojrzenia, śmiech i ich złączone dłonie ujawniają wielką miłość, jaka istnieje między Michelle Renaud i Matíasem Novoą. W intymnej rozmowie z magazynem Caras para opowiedziała o szczegółach zbliżającego się przyjścia na świat ich dziecka."W zeszłym roku zdecydowaliśmy, że chcemy mieć dziecko, więc zawiesiłam karierę i skupiłam się na ciąży. Jednak mimo że chcieliśmy, żeby odbyło się to naturalnie, podczas rozmowy z lekarzem doszliśmy do wniosku, że „łatwiej będzie dzięki in vitro” – wyznała Michelle, dodając, że był to intensywny proces, w którym życie poddało ich próbie, ale ostatecznie pokazało im, że oboje mogą walczyć o swoje pragnienie bycia rodzicami po raz drugi, będąc zjednoczonymi i motywując się jako para.


„Przez cały miesiąc wstrzykują ci leki, co skutkuje bardzo silnym szokiem hormonalnym. Nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego. Poczułem się bardzo niepewnie, smutnyai zła, ale Matías wygrał, ponieważ bardzo mnie wspierał”. Ze swojej strony Matías wyznał w wywiadzie: „Michelle przeszła bardzo silny proces hormonalny. Najtrudniejsze jest to, że jako para próbujecie to zrozumieć, ale nie możecie, bo w ostatecznym rozrachunku dochodzi do braku równowagi hormonalnej, w której nie można nic zrobić, jak tylko wspierać.”


Michelle szczegółowo opowiedziała, jak dowiedzieli się, że jest w ciąży, i wyjaśniła, że ​​ich ślub był zaplanowany już na długo przed zajściem w ciążę.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

fot. Caras

„Kiedy robiliśmy test, byliśmy sami w pokoju. Bardzo się denerwowaliśmy, bo chcieliśmy wiedzieć, czy rzeczywiście zaszła w ciążę, bo było to coś, na co czekaliśmy od dawna. Już na weselu wiedzieliśmy, że jest w ciąży, choć nie pobraliśmy się z tego powodu.”


Dla obojga czymś wyjątkowym było przekazanie wiadomości o przyszłym przybyciu nowego członka rodziny ich dzieciom, będącymi owocami ich poprzednich związków. Michelle i Matías opowiedzieli, jak Axel (12 l.) i Marcelo (7 l.) zareagowali, gdy się o tym dowiedzieli.


„Chcieliśmy zrobić niespodziankę. W przypadku Marcelo, który z nami mieszka, dowiedział się wkrótce po zrobieniu testu, kiedy poszliśmy do lekarza i okazało się, że wszystko jest w porządku. Najbardziej ekscytujące było to, gdy poznaliśmy płeć dziecka. „Pamiętam, że odbyliśmy rozmowę wideo z Axelem i on też był bardzo podekscytowany”. „Axel chciał mieć siostrę, być może po to, aby nadal być starszym bratem, ale oczywiście był szczęśliwy, że jest chłopiec. Ze swojej strony Marcelo zawsze mówił, że chce mieć siostrę, ale kiedy dowiedział się, że to chłopiec, był tak podekscytowany, że zdaliśmy sobie sprawę, że zawsze chciał mieć brata.Przyznają jednak, że kontrowersje, jakie otaczały ich kilka tygodni temu, kiedy zaczęły się plotki o ciąży, a para ich nie potwierdziła, były niewygodne dla ich dzieci, ponieważ mogły dowiedzieć się o tym wcześniej z wiadomości medialnych niż z bezpośredniego głosu rodziny,rodziców. „To brzydkie, że jeśli chodzi o coś tak osobistego, nasze dzieci lub bliscy mogą dowiedzieć się o tym szybciej za pośrednictwem mediów niż przez nas. Prasa podeszła do nas nawet na lotnisku i wypytywała o ciążę, nie wiedząc, czy nasze dzieci już wiedziały o tej wiadomości – powiedziała Michelle.


„To delikatne, ponieważ jest to coś bardzo osobistego, oczywiście chcieliśmy podzielić się tym ze wszystkimi, ale to musi być nasza decyzja i nasz czas. Poza tym w czasie ciąży nigdy nie wiadomo, jak się wszystko potoczy, a my nie chcieliśmy nic mówić, zanim się nie upewnimy” – dodał Matías Novoa.


Z wielką radością podzielili się w wywiadzie dla Caras: „To chłopiec! Kolejne dziecko!”, „Zbliżamy się do drużyny piłkarskiej” – dodaje Matías pomiędzy śmiechem a wielkim wzruszeniem. Jednak wyznają, że podobnie jak ich dzieci, bardzo chcieliby, żeby to była dziewczynka.

„Kochanie, nie słuchaj tego” – Matías podchodzi do brzucha Michelle, aby porozmawiać z jej dzieckiem. „Jesteś mile widziana, bardzo pożądana i będziesz bardzo kochana”.

„Oczywiście, że chcieliśmy dziewczynkę, bo mamy już dwóch chłopców” – wyznaje Michelle, jednak podobnie jak Matias zapewnia, że ​​odtąd jej dziecko, które będzie miało na imię Milo Novoa Renaud, będzie niezwykle kochane.


Matías wyznał w wywiadzie, że narodzinom kolejnego dziecka towarzyszą pewne plany na przyszłość. „Chcemy nowych horyzontów, szukamy zmiany miejsca zamieszkania, głównie dla dzieci, bo chcemy dla nich lepszej jakości życia. I oczywiście praca jest ważna, ale rodzina jest priorytetem”.
2036 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page