top of page

Gwiazdy "Esmeraldy" spotkały się po latach

Pod koniec lat dziwięćdziesiątych telenowela "Esmeralda" pojawiła się na ekranach telewizyjnych w Meksyku, w rolach głównych wystąpili Leticia Calderón i Fernando Colunga. Telenowela, która powstała na podstawie powieści kubańskiej pisarki Delii Fiallo, szturmem podbiła serca widzów na całym świecie.

Główną bohaterką tej historii jest Esmeralda, piękna lecz niewidoma dziewczyna z niezwykle smutną przeszłością. Jej nieoczekiwane spotkanie z José Armandem, którego zagrał legendarny już Fernando Colunga, kończy się wielkim triumfem miłości po licznych wzlotach i upadkach.


Ponad dwie dekady później, Leticia Calderón podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, które uwiecznia spotkanie po latach z dwoma kolegami z tego projektu, Raquel Olmedo i Ignacio Lópezem Tarso, czyli słynnymi Domingą i Melesiem.


"Ponownie razem" - podsumowała spotkanie niezapomniana Leticia Calderón / fot.Instagram

Obie postacie dbały i rozpieszczały od dzieciństwa swoją ukochaną, młodą i bezradną Esmeraldę. Uczyli ją wszystkiego, co wiedziała o życiu na wsi i naturze, a ich wzajemne przywiązanie jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej emocjonalnych relacji w telenoweli.


"Gdyby wiedział, jak bardzo go kocham... Tak, on wie" - pisze serialowa Esmeralda w swoich mediach społecznościowych / fot. Instagram

904 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page