top of page

Gwiazdy "Kobiety w lustrze" 15 lat później

Zobaczcie jak przez lata zmieniały się gwiazdy niezwykle kiedyś popularnej telenoweli "Kobieta w lustrze" (oryg. La mujer en el espejo).

Aktorzy Paola Rey i Juan Alfonso Baptista szturmem zdobyli serca widzów rolami Jimeny i Oscara w "Gorzkiej zemście" (2003), by po roku powtórzyć ten wielki sukces w kolejnej hitowej produkcji Telemundo "Kobieta w lustrze". Towarzyszyli im tam równiez inni aktorzy z planu "Gorzkiej zemsty, jak Natasha Klauss (Sarita), Kristina Lilley (Gabriela) czy Gloria Gómez (Eva).


"Kobieta w lustrze" opowiadała historię młodej, ale niezbyt urodziwej Juliany (w tej roli Paola Rey). Dwudziestoletnia dziewczyna ma trudną sytuację życiową. W dodatku, nie jest uważana za atrakcyjną kobietę. Marzy jednak o prawdziwej miłości. To wszystko przerasta ją do tego stopnia, że postanawia popełnić samobójstwo. Wtedy ukazuje się jej zmarła ciotka Mercedes i przekazuje jej magiczne lustro, dzięki któremu za dnia może zmienić się w zjawiskową kobietę, lecz w nocy powraca do swojej dawnej postaci. W ten sposób Juliana zmienia się w piękną Maritzę i rozpoczyna pracę w firmie Mutti. Tam musi stawić czoła zazdrości współpracowników i rozmaitym intrygom. Zakochuje się także w synu właściciela – Marcosie (Juan Alfonso Baptista).


Nowa wersja kopciuszka skradła serca widzów w Polsce jak i na całym świecie, a tym samym jeszcze bardziej umocniła pozycję statusu gwiazd wśród głównej obsady telenoweli. Kolumbijka Paola Rey wcielała się w niej w podwójną, a po pewnym czasie nawet potrójną rolę - Juliany Soler, Maritzy Ferrer i okrutnej Baritzy Montesinos. Później przyszły role w "Miłości na sprzedaż" (oryg. Amores de mercado) z Michelem Brownem, "Montecristo" (2008), "Pobres rico" (2012) i "Sala de urgencias" (2016). Przez kolejne lata poświęcała się wyłącznie wychowaniu swoich dwóch synów, Olivera i Leo. Na ekrany telewizorów powróciła w 2019 roku za sprawą drugiego sezonu popularnego w Kolumbii serialu "Las muñecas de la mafia".


Paola Rey i Juan Alfonso Baptista spotkali się po latach / fot. Instagram

Wenezuelski łamacz serc Juan Alfonso Baptista wcielał się w "Kobiecie w lustrze" w rolę bogatego dziedzica Marcosa. Pod wpływem Juliany/Maritzy z bawidamka zaczął się zmieniać w odpowiedzialnego i przykładnego mężczyznę. Po zakończniu zdjęć do "Kobiety w lustrze" zagrał kolejne główne role w takich telenowelach jak "La marca del deseo" (2007) czy "Sacrificio de mujer" (2010). Aktor nieprzerwanie pojawia się na kolumbijskich ekranach, ale już najczęściej tylko w rolach antagonistycznych, lub gościnnych epizodach.


Jego rodaczka Gabriela Vergara zagrała w "Kobiecie w lustrze" diaboliczną Barbarę Montesinos, obsesyjnie zakochaną w fortunie rodziny Mutti. Po tragicznym pożarze jej bohaterka zyskała ciało i twarz Paoli Rey. Następnie przyszły role w "Hacjendzie la Tormenta", czy wielu produkcjach meksykańskiej TV Azteca - "Mujer comprada" (2009), "Cielo rojo" (2011), "Quererte asi" (2012). Wystąpiła również w jednej produkcji Televisy, którą była "Las amazonas" z 2016 roku. Prywatnie za swoją najlepszą rolę uważa bycie matką bliżniaczek Alexandry i Emiliany.


Gabriela Vergara na planie telenoweli "Las amazonas" / fot. Televisa

Urodzona w Kolumbii Natasha Klauss wcielała się w rolę Luzmilli Arebatos, najlepszej przyjaciółki Juliany. Jako jedna z nielicznych znała jej sekret, a także towarzyszyła we szystkich dobrych i złych chwilach. Całkowicie odmienną rolę zagrała w swojej kolejnej telenoweli "Hacjenda la Tormenta" (2005). Polscy widzowie mogli ją później podziwiać jeszcze w takich produkcjach jak "Zorro" (2007), "Dziedzictwo del Monte" (2011) oraz "Niewolnica Victoria" (2016). W 2020 roku powróciła na antenę Telemundo za sprawą sensacyjnej serii "Operación pacifico". Aktorka pod lat przyjażni się z paolą rey, co często zdradzają w mediach społęcznościowych. Ostanio podzieliły się filmikiem, na którym wykonują piosenkę tytułową z "Gorzkiej zemsty", swojej pierwszej wspólnej telenoweli.



794 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page