top of page

"Hercai" z nowym zwiastunem

Turecka telenowela opowiadajaca o "niemożliwej miłości, która zrodziła się z zemsty" podbija świat. Telewizja ATV wypuściła przed kilkoma dniami zwiastun trzeciego sezonu.

Telewizja ATV wypuściła zwiastun trzeciego sezonu w piątek 4 września, a już tego samego dnia hashtag "Hercai" był jednym z najpopularniejszych na całym świecie, min. w rodzimej Turcji, ale też w Brazylii czy Chile. Zdjęcia do zwiastunu nagrywane były w przepięknym Pałacu Ishaka Paszy, jednym z najważniejszych miejsc dziedzictwa kulturowego Turcji. Jednoczesnie został zaprezentowany w Turcji, a także w Chile za pośrednictwem temtejszej telewizji TVN, która z wielkim powodeniem emitowała poprzednie sezony telenoweli.W pierwszym sezonie "Hercai" promowano Göbekli Tepe - stanowisko archeologiczne kryjące pozostałości prehistorycznego sanktuarium uznawanego za najstarsze znane miejsce kultu stworzone przez człowieka. Wspomniane wykopalisko znajduje się na liście UNESCO jako Dziedzictwo Kulturowe Ludzkości. przentowany w obecnym zwiastnie Pałac Ishaka Paszy, również znajduje się na tej zaszczytnej liściei. Za sprawą telenoweli i jej magicznej atmosfery widzowie na całym świecie mogą poznać niesamowite miejsca nie wychodząć z domu."Hercai" opowiada historię Mirána Aslanbeya, mężczyzny szukającego zemsty na rodzinie, która odebrała mu jego rodziców. I tak w jego życie wkracza Reyyán Sadoglu, młoda kobieta, która pragnie wolności, ale jest stale kontrolowana przez rodzinę. Zakochuje się w nim, nie wiedząc, że szuka on zemsty.


Poniżej zwiastun trzeciego sezonu telenoweli. Mamy nadzieję, że produkcja trafi wkrótce również do Polski.249 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page