top of page

Hitowe brazylijskie telenowele wkrótce w Novelas+

Brazylijski gigant Globo ogłosił w ostatnich dniach porozumienie z francuskim dystrybutorem Ampersand Fiction, dzięki któremu między innymi jego hitową telenowelę "Pantanal", będzie można wkrótce oglądać w Polsce za pośrednictwem kanału Novelas+ oraz serwisu streamingowego Canal+ Online.

Umowa z Ampersand Fiction, jak wyszczególniono w komunikacie prasowym, obejmuje również licencję na telenowele „Imperio” i „Joia rara”, obie nagrodzone międzynarodową nagrodą Emmy.„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wprowadzić te hity Globo do Europy Wschodniej i nadal przyciągać widzów z regionu. Chcemy, aby nasze treści docierały do ​​coraz większej liczby odbiorców” — powiedział Guilherme Jordão, dyrektor ds. dystrybucji treści i partnerstw w firmie Globo na Europę Środkową i Wschodnią.


„W zeszłym roku, również we współpracy z Ampersand Fiction, wprowadziliśmy na ten obszar „W niewoli przeszłości” i „Słodką ambicję” i jestem pewien, że dzięki tej umowie pojawią się nowe możliwości” – dodał.


„Nasza współpraca z Globo rozpoczęła się w 2022 roku od „Słodkiej ambicji” i międzynarodowego hitu „W niewoli przeszłosci”, a dziś została wzmocniona trzema ekscytującymi nowymi serialami. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak kultową firmą i liczymy na jeszcze bliższą współpracę w przyszłości” – powiedział Mathurin Beauvert, Director of Fiction w Ampersand Fiction."Pantanal" to jeden z najbardziej udanych tytułów w katalogu Globo ostatnich lat. Telenowela była liderem oglądalności w Brazylii i została sprzedana takim kanałom jak Chilevisión w Chile, Telefe w Argentynie i Telefuturo w Paragwaju, a także SIC w Portugalii i HRT w Chorwacji. Opowiada historię dzikuski Jumy zakochanej w chłopaku z potężnej rodziny.


"Joia rara" opowiada historię miłości Franza i Amelii, granych przez Bruno Gagliasso ("Duszny raj") i Biancę Bin, oraz przeszkód, którym muszą stawić czoła, aby być szczęśliwymi ze swoją córką Pérolą (Mel Maia, z "W niewoli przeszłości").


"Imperio" rozpoczyna się historią José Alfredo, właściciela firmy jubilerskiej mającego obsesję na punkcie władzy. Gdy już wspina się na szczyt, musi stawić czoła chciwości własnej rodziny. W głównej obsadzie między innymi Alexandre Nero, Lilia Cabral ("Na kartach życia") oraz Marjorie Estiano ("Dwie twarze").


4948 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page