top of page

"Intymny wróg" w Telemundo

Amerykańska wytwórnia nie ustaje w produkcji kolejnych tzw. "súper serie". Od prawie dwóch miesięcy na ekranach króluje określana właśnie w ten sposób produkcja "Enemigo Intimo" z Fernandą Castillo ("Teresa").


Gwieździe "Teresy" na ekranie partnerują Raúl Méndez i Matias Novoa. Jesto to kolejna już po "El Señor de los Cielos" i "Señora Acero" produkcja Argos Comunicación dla Telemundo. Zdjęcia do telenoweli powstawały między innymi w Zurychu.


Osią scenariusza jest historia rozdzielonego w tragicznych okolicznościach rodzeństwa. Po latach spotykają się ponownie, ale już jako śmiertelni wrogowie. W dzieciństwie byli świadkami morderstwa rodziców z rąk meksykańskiego kartelu. Roxana (Fernanda Castillo), młodsza siostra Alejandra (Raúl Méndez) zostaje porwana. Po 25 latach Alejandro pracuje jako kapitan policji, a jego jedynym celem jest zemsta na kartelu za zniszczenie rodziny. Udaje mu się usunąć jednego z liderów przestępczej szajki. Aby jednak rozbić resztę grupy postanawia umieścić jednego ze swoich zaufanych ludzi w więzieniu Las Duenas, gdzie przebywa powiązana z kartelem Roxana. Ma nadzieję, że jego człowiek rozkocha ją w sobie i zdoła wyciągnąć cenne informacje. Nie przewiduje jednak, że między kochankami narodzi się prawdziwe uczucie, a prawda o łączącej ich więzi zaważy na powodzeniu całej operacji.


W pozostałych rolach prawdziwa śmietanka aktorska Rafael Sánchez-Navarro, Leonardo Daniel, Otto Sirgo, Alejandro Speitzer, Alpha Acosta, czy Diego Soldano.

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page