top of page

Itatí Cantoral: "Soraya zmieniła moje życie"

Aktorka ujawniła, że podczas castingów do telenoweli "Maria z przedmieścia" (oryg. Maria la del barrio) starała się o rolę protagonistki.


Itatí Cantoral jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych meksykańskich aktorek telewizyjnych, ale stosunkowo mało mówi się postaci, która wyniosła ją na szczyty sławy. Córka Roberto Cantorala wyznała, że rola 'Sorayi Montenegro' w telenoweli "Maria z przedmieścia" całkowicie zmieniła jej życie.


W wywiadzie udzielonym znanemu meksykańskiemu dziennikarzowi wyznała, że początkowo przesłuchiwano ją do roli tytułowej "Marii z przedmieścia". Jednak pewnego dnia dostała telefon, że będzie czarnym charakterem telenoweli.


"Dzwonią do mnie i mówią 'nie złociutka, będziesz złoczyńcą, który zginie'. Kiedy zjwiłam się na planie przefarbowano mi włosy na dziesiątki kolorów, potem obcięli mi je na krótko. To była minuta, która zmieniła moje przeznaczenie. Soraya to postać, którą naprawdę doceniam" - wyznała.

Aktorka znana u nas również z roli w telenoweli "Wdowa w bieli" przyznała, że nie była zbyt doświadczona, gdy trafiła na plan "Marii z przedmieścia" i słuchała się wskazówek producenta, aby osiągnąć specyficzny ton głosu swojej postaci.


Itatí ujawniła również, że sam Emilio Azcárraga Milmo, założyciel Televisy, powiedział jej "że swoją postacią skradła show". Producenci pragneli do końca wykorzystać potencjał i ożywić postać 'Sorayi Montenegro', która zginęła w połowie telenoweli po tragicznym upadku z wieżowca. Szybko zmieniono scenariusz, w efekcie którego Soraya wróciła do żywych żądna zemsty na znienawidzonej "Śmieciarze" i jej ukochanym.


Powiedział mi 'wzięłaś całą telenowelę, dlatego chcemy, abyś wróciła ze zdwojoną mocą. Twoja postać była najlepsza, zasłużyłaś sobie. Zamierzamy cię ożywić w telenoweli. Musisz wrócić' powiedział. 'Idę dać pewną sumę pieniędzy. Thalia wyjedzie na pewien czas, a ty przejmiesz w tym czasie główną oś telenoweli' Soraya miała w sobie magię" - wyznała Cantoral.

Poniżej prezentujemy jedną z najsłynniejszych scen z serialową Sorayą, która już na zawsze zapisała się w historii telenowel:364 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page