top of page

Jacqueline Bracamontes przechodzi do Telemundo

Po wielu spekulacjach Jacqueline Bracamontes ("Idiotki nie idą do nieba") oficjalnie wstępuje w szeregi Telemundo, gdzie powróci do grania w telenowelach oraz poprowadzi nowy program telewizyjny.


Aktorka jeszcze do niedawna była prowadzącą meksykańskiej edycji formatu "The Voice". Dziś oficjalnie ogłoszono, że w tej roli zastąpi ją gwiazda mediów społecznościowych Lele Pons. Jacqueline Bracamontes podpisała tymczasem długoterminową umowę z amerykańską telewizją Telemundo, która ma obejmować wiele nowych projektów planowanych przez hiszpańskojęzycznego giganta. Zgodnie z jej zapisami gwiazda zostanie prowadzącą kilku programów rozrywkowych oraz powróci po latach do grania w telenowelach.


Pierwszym z projektów będzie prowadzenie nowego programu z pogranicza sportu i rozrywki pod tytułem "Viva el mundial y más", którego premiera już 14 czerwca. Program będzie relacjonował wszystkie wydarzenia i problemy dnia z rozgrywającego się w Rosji Mundialu 2018. "Ciesze się, że mogę dołączyć do Telemundo i stać się częścią tej wielkiej rodziny" - wyznała Bracamontes. "Viva el Mundial y más" to dopiero początek wielu nowych projektów, które czekają na mnie w tym nowym, fascynującym etapie mojej kariery".


"To zaszczyt powitać Jacky Bracamontes w jej nowym domu, Telemundo" - wyznał Luis Silberwasser, prezes Telemundo Networks. "Któż lepiej niż ona mógłby rozpocząć ten nowy projekt, gdzie przekazywać będziemy najświeższe informacje o najbardziej oczekiwanym i międzynarodowym wydarzeniu" - dodał. W programie nie zabraknie również gości ze świata rozrywki i muzycznych występów.


Bracamontes znana jest z takich telenowel jak "Idiotki nie idą do nieba", "Zaklęta miłość", czy "Cena marzeń". W ostatnich latach bardziej poświęcała się jednak rodzinie oraz prowadzeniu programów telewizyjnych, w tym tak prestiżowych wydarzeń jak Latin Grammy, Premios TVyNovelas, Premio lo Nuestro, czy Nuestra Belleza México. Przez pięć sezonów była gospodynią meksykańskiej edycji popularnego na całym świecie formatu "The Voice".

134 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page