top of page

Jorge Salinas: "Żałuję wielu rzeczy"

Obecny etap swojego życia Jorge Salinas ("Zakazane uczucie") ocenia jako stabilny. Sukcesy zawodowe idą u niego w parze z rodzinną idyllą. Żonaty z aktorką Elizabeth Álvarez ("Dzikie serce"), cieszy się urokami ojcostwa obserwując dorastanie bliźniąt, Máxima i Leóna, którzy dają mu wspaniałą lekcję, ale także skłaniają do refleksji. Aktor przyznaje, że stara się być lepszym człowiekiem, a udaje mu się to osiągać dzięki wsparciu najbliższych i akceptacji samego siebie.

W jednym z ostanich wywiadów aktor szczerze opowiedział w jak sposób odgrywa najważniejszą swoją rolę, rolę ojca i co pozwoliło mu poczuć się spełnionym w wielu aspektach życia. "Byłem nieobecny na wielu etapach. Teraz, w tym momencie najważniejsze dla mnie, to być ze swoimi dziećmi. Żyje mi się bardzo dobrze, jestem szczęśliwy, spełniony i zdrowy. Ciesze się błogosławieństwem, które dało mi życie - wyznał na konferencji prasowej związanej z powtórną emisją telenoweli "Mi corazón es tuyo" w Meksyku.

Aktor kontynuował swoją wypowiedż powtarzając i podkreślając jak wielką satysfakcję odczuwa na obecnym etapie życia. "To ojcostwo, które nie zawsze było na pierwszym miejscu. Teraz ciesze się tym, żyję, poznaję..." - wyznał w rozmowie opublikowanej przez Univision.


Salinas szczerze przyznaje się do popełnionych w przeszłości błędów. "Żałuję wielu rzeczy w moim życiu, ale teraz mam za co dziękować, za wiele błogosławieństw, które dostałem od Boga. Dziękuje za nie i staram się postępować najlepiej jak potrafię. Jestem na etapie wybaczania sobie i przyjmowania siebie z wszystkimi swoimi wadami".

224 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page