top of page

Kanał Dizi zmieni się w Novelas+1

1 marca telewizyjny kanał DIZI zmieni się w Novelas+1. Profil kanału, emitującego popularne telenowele, pozostanie ten sam, widzowie zaś zyskają dostęp do nowych, atrakcyjnych treści.

Widzowie kanału Novelas+1 dalej będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów w wyjątkowych historiach o miłości i zdradzie, trudnych relacjach i więzach rodzinnych, ukazanych na tle tureckiej kultury i stylu życia. W ofercie kanału Novelas+1 znajdą się dobrze znane i lubiane telenowele tureckie takie jak "Dumna miłość", "Słodycz kłamstwa", "Przypieczętowany los" i "Imperium kłamstw", jak również "Złamane życie" i "Dzika miłość". Premierowo Novelas+1 pokaże produkcję Dobrze mieć przyjaciół, która zadebiutuje w sobotę 2 marca o godz.18:40, w nowym premierowym paśmie weekendowym. Serial opowiada o paczce przyjaciół, którzy poznali się na studiach i niebawem wspólnie muszą zmierzyć się z przeszłością. Dochodzą wówczas do wniosku, że dorosłość nie jest taka, jaką ją sobie wyobrażali.Stale ulepszamy portfolio naszych kanałów, zapewniając widzom dostęp do jeszcze ciekawszej rozrywki. Kanał Novelas+1, który powstał jako efekt synergii w ramach Grupy CANAL+, to unikalna oferta na rynku, łącząca świat tureckich seriali z latynoamerykańskimi. Mamy nadzieję, że po zmianie w Novelas+1 i poprzez wzbogaconą ofertę programową, kanał zyska jeszcze szerszą widownię, która dołączy do wiernych fanów ponadczasowych historii o miłości – powiedział Erwan Luherne, członek zarządu Grupy Kino Polska i dyrektor zarządzający SPI International.


Poza cieszącymi się ogromną popularnością tureckimi serialami, Novelas+1 zaoferuje widzom również bogaty świat emocjonujących i wzruszających produkcji latynoamerykańskich, które są po raz pierwszy emitowane w Polsce. To niesamowite historie o miłości, zdradzie, przyjaźni i życiowych dramatach z udziałem charyzmatycznych bohaterów. Wśród tytułów, które pokaże Novelas+1 znajdą się seriale Dziedziczka i Rubi, w odświeżonej wersji i z nową wersją lektorską.Dziś uruchomiono również nowy kanał na Youtube z treściami od Novelas+ i Novelas+1. Zapraszamy do subskrypcji:

2092 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Dzień dobry a co ze serialem W imię sprawiedliwości kiedy dalsze odcinki pozdrawiam i czekam na odp

Like

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page