top of page

Kompletowanie obsady "Por amar sin ley"

Już kilka tygodni temu Televisa potwierdziła powstanie kontynuacji telenoweli

"Por amar sin ley", która dość nieoczekiwanie okazała się sporym sukcesem w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Wraz z nagraniami ostatnich scen rozpoczęły się obsadowe przymiarki do drugiego sezonu opowieści o prawnikach.


Jedną z najbardziej zaskakujących kandydatur okazał się możliwy angaż Caroliny Gaitán, gwiazdy "Sin senos sí hay paraíso" z konkurencyjnego Telemundo. Innymi gwiazdami, które mogłyby dzielić scenę z Aną Brendą Contreras ("Dzikie serce") są Erika de la Rosa ("Przeznaczenie Evy"), Alejandra García ("Za głosem serca"), Kimberly dos Ramos ("W obronie honoru"), Sara Corrales ("Pustynna miłość"), Ximena Herrera ("Kobiety w czerni") i Scarlet Gruber ("W obronie honoru").


Nazwiska aktorów, którzy prawdopodobnie będą konkurować z Davidem Zepedą ("Trzy razy Ana") w kategorii amanta, to Marco Mendez ("Zakazane uczucie"), Ricardo Franco ("Po prostu Maria") oraz nieznani jeszcze polskiej publiczności Lucas Bernabé ("Despertar contigo") i José María Galeano ("La Doña").


Drugi sezon telenoweli nadal będzie przedstawiał perypetie Ricardo (David Zepeda) i Alejandry (Ana Brenda), prawników o nienagannej uczciwości i etyce zawodowej z kancelarii "Vega y Asociados", a która będzie teraz działać pod nowym kierownictwem. W nowym sezonie nie zabraknie nowych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a widzowie jeszcze mocniej zagłębią się w prywatne życie uwielbianych prawników.


Sprawy sądowe nadal będą oparte na rzeczywistych wydarzeniach i będą tematami istotnymi dla Latynosów mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Widzowie będą mogli identyfikować się z róznymi przypadkami i sytuacjami, z którymi zetkną się bohaterowie "Por amar sin ley 2". Przez cały sezon nie zabraknie również gościnnych występów gwiazd, które wcielą się w role klientów kancelarii.

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page