top of page

Kto jest kim? Poznaj bohaterów "W obcej skórze"

Od 5 stycznia 2022 roku na antenie kanału Novelas+ możemy oglądać telenowelę "W obcej skórze" (org. En otra piel), nową wersję kultowego "Prawa pożądania". Zobaczcie, w kogo w tej nowej wersji wcielają się gwiazdy małego ekranu - Maria Elisa Camargo, Jorge Luis Pila, Vanessa Villela, David Chocarro i Laura Flores.

"W obcej skórze" opowiada historię Moniki Serrano, słynnej pianistki zamordowanej przez siostrzenicę i mężczyznę, którego kocha. Jej dusza odmawia jednak opuszczenia tego świata. Poprzez tajemniczy talizman duch Moniki zostaje ucieleśniony w ciele Adriany Aguilar, skromnej kelnerki z baru, która tragicznie umiera w wyniku ataku niebezpiecznego mafioso. W ciele Adriany, Monica zrobi wszystko, co w jej mocy, by zemścić się i uratować córki przed niepewnym losem…HISTORIA ZACZYNA SIĘ W LOS ANGELES...


Monica Serrano to kobieta dojrzała, o wielkiej urodzie, bardzo elegancka i wyrafinowana. Pianistka o międzynarodowej renomie, podróżuje po całym świecie. Monica mieszka w Los Angeles, gdzie wydaje się, że ma wszystko, czego chce lub prawie wszystko… Ta zawodowa kariera często była problemem na poziomie prywatnym, zwłaszcza z Camilą, jej najstarszą córką. Ich relacje są trudne, a czasem wręcz odległe, zwłaszcza od śmierci Juliana Larrei, jej pierwszego męża i ojca jej córek. Ale Monica ma cudowny związek ze swoją drugą córką Emilianą, którą miała wiele lat po swoim najstarszym dziecku. wspaniale się dogadują. Z nią Monica stara się nie popełniać tych samych błędów, co przy Camili. Stara się być bardziej obecna i czasami zabiera go na swoje wycieczki. Po czterech latach wdowieństwa Monica zakochała się po uszy w młodszym od niej o dwanaście lat Gerardo. Odzyskała smak życia i pomimo różnicy wieku postanowiła go poślubić. Ale pianistka nie wie, że Gerardo spiskuje ze jej siostrzenicą Eleną Serrano. Ta ambitna i pozbawiona serca młoda kobieta, którą opiekuje się od 6 roku życia, ma tylko jedną ambicję: przejąć kontrolę nad majątkiem ciotki…


OD LOS ANGELES DO MEKSYKU


Adriana Aguilar jest bardzo atrakcyjną młodą kobietą, która pracuje jako kelnerka w barze w centrum Meksyku. Jest inteligentna, intuicyjna, uprzejma i odważna. Adriana skromnego pochodzenia to osoba sympatyczna i ciepła, ale też silna i zdeterminowana. Siła charakteru, która pozwala jej odpierać zaloty Carlosa Ricalde, właściciela baru, w którym pracuje. Jest brutalnym i niebezpiecznym mężczyzną, członkiem lokalnej mafii, ma na jej punkcie całkowitą obsesję i ją nęka. Ale serce Adriany należy już do kogoś: Diego Ochoa, dobrego i ciepłego człowieka, urodzonego, aby ją kochać. Cierpiąc od najmłodszych lat na ataki lunatyki, które narażały ją na niebezpieczeństwo, Adriana nosi talizman, który ją chroni. Ale pewnego wieczoru Adriana spotyka Monikę. W samochodzie pianistki gubi naszyjnik. Monica zaczyna wtedy wyczuwać, co dzieje się z Adrianą oddaloną o tysiące kilometrów.


DWIE ŚMIERCI, DWIE DUSZE


Monica i Adriana znikają w tragicznej śmierci tego samego dnia, o tej samej godzinie. Adriana ulega przemocy ze strony Carlosa Ricalde, kryminalisty, który po zgwałceniu i pobiciu ją porzuca. W godzinie śmierci jej duch opuszcza ciało. Jednocześnie Los Angeles jest miejscem kolejnej zbrodni. Elena otruła Monikę, po tym, jak powiedziała jej, że zawsze ją nienawidziła. Wyjawia, że zamierza ukraść jej fortunę, męża i ma zamiar sprawić, by jej córki żyły takim samym losem jak ona. Monica umiera, ale jej umysł nie jest gotowy do opuszczenia tego świata, ponieważ wie, że jej córki są w niebezpieczeństwie. W tym właśnie momencie jej duch przejmuje kontrolę nad ciałem młodej kobiety, z którą jest teraz połączona dziwnym talizmanem. W szpitalu, tuż przed rozpoczęciem sekcji zwłok.


POWRÓT DO ŻYCIA


Diego, który kilka godzin wcześniej widział, jak Adriana umiera w jego ramionach, nie może przestać patrzeć, jak kobieta, którą kocha, wraca do życia. Ale kiedy się budzi, oświadcza, że ​​go nie zna i nazywa się Monica Serrano. Monica staje przed zupełnie nowym, strasznym światem, przeciwko któremu jest nieuzbrojona. Z początku nic nie pamięta, ale ma jedną pewność: to, że ma na imię Monica i że ciało, w którym się znajduje, nie jest jej. Boi się o bezpieczeństwo swoich córek. Udaje jej się dotrzeć do Los Angeles, a po powrocie do domu zostaje zatrudniona jako korepetytorka Emiliany, która od razu zdobywa jej serce. Z drugiej strony Camila trzyma się na dystans. Monica niestety nie może ujawnić im swojej prawdziwej tożsamości, ale poświęca całą swoją energię na ich ochronę. Stopniowo Monica przypomina sobie pewne rzeczy związane z okolicznościami jej śmierci. Dowiaduje się, że Elena i Gerardo ją zdradzili. Następnie postanawia się zemścić.


ZEMSTA I MIŁOŚĆ


Kiedy Monica wraca, w ciele Adriany, Gerardo zakochuje się w niej do szaleństwa i chce zostawić wszystko dla niej. Nie wie wtedy, że chodzi o Monikę, która wciąż go namiętnie kocha. Kiedy Monica odkrywa, że ​​Gerardo jest kochankiem jej siostrzenicy Eleny i że jest współwinny jej śmierci, rozumie, że jej duch nie tylko pozostał na ziemi, by chronić Camilę i Emilianę, ale także by wymierzyć sprawiedliwość.


Następnie zaczyna planować zemstę. Umysł Adriany walczy o odzyskanie ciała i ponowne życie... Dusze dwóch kobiet walczą o kontrolę nad ciałem Adriany. Monica pragnie go zatrzymać, aby zaspokoić pragnienie zemsty. Adriana chce odzyskać swoje życie i to, co jej się należy. Obojgu udaje się pokonać największą przeszkodę, jaką można sobie wyobrazić: śmierć!


BOHATEROWIE


Laura Flores: MONICA SERRANO


Znana na całym świecie pianistka, Monica jest wdową i matką dwóch córek. trzy miesiące wcześniej ponownie wyszła za mąż za Gerardo, do którego miała ślepe zaufanie, nie podejrzewając, że spiskował za jej plecami, z jej siostrzenicą Eleną, aby przejąć jej fortunę. W ten sposób zostaje zamordowana przez ten morderczy duet. Ale duch Moniki nie chce zniknąć. w ten sposób zajmuje ciało innej kobiety, aby móc zemścić się i chronić swoje córki...


Maria Elisa Camargo: ADRIANA AGUILAR


Adriana jest kelnerką w barze. Od śmierci rodziców opiekuje się swoim młodszym bratem Jacinto, który znakomicie studiuje medycynę. Jest szaleńczo zakochana w Diego. Jego tragiczna śmierć położy kres życiu rodzinnemu i miłosnemu. Dusza Moniki zostaje znaleziona w ciele Adriany, Adriana będzie walczyć o odzyskanie swojej cielesnej koperty. Miłość mu pomoże.


Jorge Luis Pila: GERARDO FONSI


Gerardo jest atrakcyjnym i uwodzicielskim mężczyzną, który kocha luksus i kobiety, które prawie mu się nie opierają… Po długim okresie zarabiania na życie jako żigolo, daje się przekonać swojej kochance Elenie, że musi użyć jej wdzięków, by uwieść Monikę. Szybko przewraca serce pianistki, która ani przez chwilę nie podejrzewa, co knuje z jej siostrzenicą Eleną. Gerardo zamierza sprawić, by jego nowa żona zniknęła i przejąć jego fortunę. Chociaż nie jest mordercą, pozwala się prowadzić Elenie, która pociąga za sznurki i grozi, że zgłosi go na policję. Po śmierci Moniki Gerardo zakochuje się w bardzo pięknej kobiecie o imieniu Adriana, ale nie wie, kim ona jest...


Vanessa VIllela: ELENA SERRANO


Jest siostrzenicą Moniki, która wychowała ją, gdy miała sześć lat. Zimna, wyrachowana i ambitna, wykorzystuje swoje piękno i zmysłowość do realizacji swoich celów. w ten sposób mogła stać się niezastąpiona dla Moniki do tego stopnia, że ​​została jej osobistą asystentką. Ale trawi ją zazdrość. Jest również zamieszana w śmierć pierwszego męża Moniki, Juliana. Ma obsesję na punkcie Gerardo, którego poznała w barze. proponuje uwieść Monikę i poślubić ją, aby odzyskać fortunę, gdy umrze.


Kendra Santacruz: CAMILA SERRANO


Córka Moniki i Juliana, Camila utrzymuje napięte relacje z matką, która nie była zbyt obecna we wczesnych latach. Jest głęboko naznaczona śmiercią ojca, gdy miała zaledwie szesnaście lat i jest strasznie zła na Monikę, że nie była przy niej, by przejść przez tę mękę. Camila wyjechała na studia do Francji i wróciła po pięciu latach. Po śmierci matki zbliża się do Eleny, nie podejrzewając, że to ona jest przyczyną śmierci matki.


Gala Montes: EMILIANA SERRANO


Cudowna młoda dziewczyna pełna życia, jest inteligentna i wspaniale dogaduje się z matką Moniką. Jej śmierć będzie druzgocąca dla młodego nastolatka. Kiedy nowy preceptor przybywa do domu, adoptuje ją i czyni z młodej kobiety swoją powiernicę. Emiliana daleka jest od podejrzeń, że osobą, która pomaga jej przezwyciężyć zniknięcie ze strony matki, jest nie kto inny jak jej własna matka...


David Chocarro: DIEGO OCHOA


Diego jest wspaniałym romantykiem, który znalazł miłość swojego życia w Adrianie. Ale ona umiera w jego ramionach, zostawiając go całkowicie zdruzgotanego. Ku jej zaskoczeniu Adriana wraca do życia, zamieszkana przez ducha innej kobiety. Odtąd, wiedziony mocą swojej miłości, poruszy niebo i ziemię, aby ponownie się z nią zjednoczyły.


Pluterco Haza: CARLOS RICALDE


Jest podstępnym i okrutnym człowiekiem, który nielegalnie dorobił się fortuny. prowadzi sieć handlu kobietami i nie waha się je prostytuować. Jest też właścicielem kilku nielegalnych kryjówek hazardowych. Ma obsesję na punkcie Adriany, która pracuje w jego barze jako kelnerka. Ale młoda kobieta odrzuca jego zaloty. Oszalały z wściekłości, próbuje ją zgwałcić, ale ona broni się i go rani. bierze do głowy zemstę. Kazał zabić Jacinto i upewnił się, że Diego zostaje oskarżony o morderstwo. Potem porywa Adrianę i zamyka ją w burdelu za granicą.


Przegapiłeś pierwszy odcinek? Nic straconego. Novelas+ zaprasza na weekendowe maratony powtórek odcinków z całego tygodnia. W sobotę, 8 stycznia od godz. 22:20 i w niedzielę, 9 stycznia, od godz. 17:45.


Nowe odcinki telenoweli "W obcej skórze" od poniedziałku do piątku o godz. 16:50 (20:30) w Novelas+.


Kanał Novelas+ dostępny w ofercie: Canal+ (pozycja 27, 57), Polsat Box (pozycja 439), Orange (249), INEA (48), Netia (137), TOYA (132), PLAY NOW (36) oraz w serwisach internetowych Canal+ ONLINE i Polsat Box Go.

2141 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page