top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Za głosem serca"

Po ośmiu latach od emisji w TV Puls na polskie ekrany powraca hitowa meksykańska telenowela "Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) z Angelique Boyer, Sebastiánem Rulli i Luisem Roberto Guzmánem w rolach głównych. Przypomnijmy sobie najważniejszych bohaterów tej pasjonującej produkcji.

Piękna i dobra Montserrat, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej matki zakochuje się w przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat - Graciela - to kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka. Rozdziela więc kochanków wrabiając kaprala w przestępstwo, a córkę stawiając w sytuacji bez wyjścia…Żeby ratować majątek rodziny Montserrat zgadza się wyjść za bogatego i zakochanego w niej Alejandro. Wydaje się, że życie kobiety na nowo się układa, a ona zaczyna odwzajemniać uczucie męża. Tymczasem wszystko znowu się komplikuje, gdy w życiu Montserrat ponownie pojawia się jej dawna miłość José Luis… Zaskakujące zwroty akcji, trudne wybory i nieoczekiwane zdarzenia nie ułatwią trójce bohaterów drogi do szczęścia. Czy Montserrat rozdarta między dwoma mężczyznami dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia?


Montserrat Mendoza (Angelique Boyer)

Młoda kobieta z dobrym sercem, która dla dobra rodziny jest gotowa poświecić swoje szczęście. Trudne sytuacje i liczne przeżycia kształtują jej charakter. Manipulowana przez matkę wychodzi za mąż za znienawidzonego mężczyznę. Dopiero z czasem uczy się podejmować własne decyzje, walczyć o ważne dla siebie sprawy i bronić tego co kocha najbardziej.


Alejandro Almonte (Sebastián Rulli)

Inteligentny człowiek o złotym sercu. Ma silny charakter i jest sprawiedliwy przy podejmowaniu decyzji. Sprzeciwia się nadużyciom i niesprawiedliwości, szczególnie skierowanej w stosunku do chłopów. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy niespodziewanie staje się jedynym spadkobiercą majątku swego pracodawcy Banjamina Almonte. Jego największym pragnieniem jest podbić serce Montserrat i wbrew wszelkim przeszkodom wieść z nią szczęśliwe życie.


Jose Luis Alvarez (Luis Roberto Guzmán)

Młody, pracowity i uczciwy kapral marynarki, który pochodzi z nizin społecznych. Jest on człowiekiem namiętnym, impulsywnym i zdolnym do wszystkiego w imię miłości. Montserrat jest kobietą jego życia i chce z nią być, mimo przeciwności losu. Niestety, biegiem czasu zaczyna mieć wątpliwości co do jej uczuć…


Graciela Giacintini de Mendoza (Daniela Castro)

Dwulicowa, chciwa i pełna ambicji kobieta, która udając troskliwą matkę i żonę manipuluje całą swoją rodziną. Jest bardzo dumna i zdolna do wszystkiego, by utrzymać pozory i prestiż nazwiska. Od lat ukrywa swój romans z Benjaminem Almonte. Dla pieniędzy jest gotowa sprzedać własną córkę.


Maria Zumudio (Gretel Valdez)

Pokorna, ale arogancka młoda dziewczyna ze wsi. Jest namiętna i kapryśna. Dla osiągnięcia swoich celów potrafi kłamać, knuć i zdradzać. Obsesyjnie kocha Alejandra, dla którego jest tylko przyjaciółką z dzieciństwa. Zaślepiona dziecięcą miłością nie zauważa prawdziwego uczucia, a jej zazdrość zmienia się w nienawiść do Montserrat.Telenowela "Za głosem serca" powróci na polskie ekrany już 4 kwietnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+. Odcinki dostępne również w serwisie Canal+ ONLINE.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV