top of page

"La Bandida" skradła serca polskich widzów

Meksykańska telenowela o losach niezwykłej kobiety okazała się hitem tegorocznych wakacji. Średnia oglądalność całej emisji na antenie TVP1 wyniosła niemal 2 mln widzów, co dało stacji pozycję lidera w rynku telewizyjnym.

Meksykańska telenowela "La Bandida" była powrotem Telewizji Polskiej do emisji produkcji latynoamerykańskich na swoich antenach. Pasjonująca opowieść o losach pokrzywdzonej przez życie dziewczyny z miejsca podbiła serca polskiej publiczności. Telenowela była nadawana na antenie TVP1 w okresie od 3 lipca do 3 września 2020 roku w paśmie o godz. 20:35.Średnia oglądalność całej produkcji wyniosła 1,83 mln widzów. Przełożyło się to na 15,03 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 6,33 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 8,13 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement.


Największą popularnością cieszył się odcinek serii z 6 lipca. Przyciągnął uwagę 2,11 mln osób. Ostatnio odcinek telenoweli nadany 3 września obejrzało ponad 2 mln, co dało udziały w rynku na poziomie 15,17%. W czasie emisji TVP1 była liderem rynku telewizyjnego w Polsce.


Wpływy reklamowe TVP podczas emisji serialu wyniosły 26,58 mln złotych.Telenowela "La Bandida" opowiadała o burzliwych losach słynnej meksykanki Gracieli Olmos. W roli głównej występowały aż trzy aktorki, Jenny Kay (dzieciństwo), Julieta Grajales (młodość, okres rewolucji i prohibicji) oraz Sandra Echeverria (dorosłość i ostatni etap życia). Obok nich na ekranie pojawiali się m.in.: Albi De Abreu, Ianis Guerrero, Ivn Arana, Marcia Coutiño i Arantza Ruiz.

841 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page