top of page

"La Bandida": Śmierć José

W odcinkach 14-17 telenoweli "La Bandida": José umiera na skutek ran odniesionych podczas akcji. Marina, Adela i Martín wyprawiają mu pogrzeb w rodzinnych stronach. Kobiety odwiedzają Banjamina i Catalinę. Zakonnica pomaga im wynająć pokój. Emisja w dniach od 16 do 19 lipca 2020 roku o godz. 20:35 w TVP1.


ODCINEK 14:

W czasie akcji Martín i José zostają ranni. Pierwszy z mężczyzn traci oko, a drugi wkrótce umiera. Marina, Adela i Martín wyprawiają mu pogrzeb w jego rodzinnych stronach. Martín decyduje się nie wracać do oddziału. Ramiro również odchodzi, ale męczą go wyrzuty sumienia. Marina wraz z Adelą odwiedzają w stolicy Banjamina i siostrę Catalinę. Zakonnica pomaga im wynająć pokój. Marina znajduje zatrudnienie w domu zamożnego dżentelmena, a Adela, która potrafi sprawnie pisać na maszynie, w biurze.

Emisja 16 lipca o godz. 20:35 w TVP1ODCINEK 15:

Adela, która jest w ciąży, traci pracę. Również Marina zostaje zwolniona. Do stolicy przyjeżdża Ramiro i załatwia jej zajęcie w kasynie. Bandida gra tam w pokera i zaczyna wygrywać duże sumy. Jeden z bywalców lokalu, Juan Mérigo, zauważa talent dziewczyny i zabiera ją do bardziej ekskluzywnego miejsca. Początkowa passa szybko opuszcza Marinę. Kiedy Bandida traci wszystko, Juan proponuje jej współpracę z szajką złodziei. Miałaby pomagać im w sprzedaży zrabowanej biżuterii. Marina planuje otworzyć z siostrą Cataliną dom dla opuszczonych dzieci. Ramiro jej się oświadcza, ale zostaje odrzucony. Adela z kolei rodzi zdrowego synka.

Emisja 17 lipca o godz. 20:35 w TVP1


ODCINEK 16:

Leonor wraca do gangu. Maria, gwiazda kabaretu, w której kocha się Juan, na jego prośbę pożycza Marinie swoje suknie. Mężczyzna zabiera swoją bandę na przyjęcie. Podczas bankietu spotyka Pabla Gonzalesa, szefa Służb Bezpieczeństwa Miasta, kochanka Marii, o którego jest zazdrosny. Gdy aktorka chwali naszyjnik jednej z dam, Juan kradnie go dla niej. Pablo znajduje biżuterię w garderobie Marii i nabiera podejrzeń. Marina wyznaje Adeli i siostrze Catalinie, że zajmuje się sprzedażą zrabowanych kosztowności. Zakonnica otrzymuje list od doktora Ávili.

Emisja 18 lipca o godz. 20:35 w TVP1ODCINEK 17:

Maria ostrzega Juana przed Pablem. Leonor jest zazdrosna o Artura. Stawia na swoim i uczestniczy z bandą w jednej z akcji. Kaleczy okradaną dziewczynę, co skutkuje koniecznością ucieczki całej grupy. Za karę Juan wyrzuca ją z gangu. Leonor mści się, donosząc na dawnych towarzyszy policji. Juan wpada w pułapkę zastawioną przez Gonzalesa. Nikt nie wie, że winnym wpadki jest Arturo. Pozostali przestępcy muszą się ukrywać.

Emisja 19 lipca o godz. 20:10 w TVP1


Opracowano na podstawie matriałów TVP595 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page