top of page

"La jefa de campeón" nowością Televisy

W poniedziałek rozpoczeły się zdjęcia do nowej produkcji Televisy - "La jefa del campeón" z Africą Zavalą ("Nie igraj z aniołem") i Carlosem Ferro ("Oblicza miłości") w rolach głównych. Telenowela jest adaptacją przebojowej kolumbijskiej serii "La mamá del 10", która swoją premierę miała w lutym tego roku na Caracol Televisión.


Przed laty, to właśnie Televisa jako pierwsza dostrzegła talent aktorki obsadzając debiutującą wtedy Africę Zavala w roli tytułowej "Peregriny". Teraz powraca w szeregi Televisy jako protagonistka "La jefa del campeón", nowej telenoweli Roberto Gómeza, producenta takich tytułów jak "El hotel de los secretos", czy "El color de la pasión".


"I zaczęliśmy tę historię. Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna, że mogę grać taką postać,

z takimi producentami, reżyserami i aktorami" - wyznała podekscytowana aktorka. "To historia z dużą dawką słońca i mam nadzieję, że zakochacie się w niej tak jak ja. Włoże w nią całą moją miłość i dyscyplinę, żeby ten projekt przypadł Wam do gustu. Jak zwykle dla Was" - dodała.


Aktorka zagra Titę, kobietę walczącą o spełnienie marzeń swoich dzieci, w tym takich jak zostanie piłkarzem. Będzie jej partnerował Carlos Ferro, aktor meksykańskiego pochodzenia, którego z pewnością kojarzycie z takich telenowel jak "Eva Luna", "Pieska miłość", czy "Królowa serc". Ostatnio zagrał jednego z protagonistów w nieemitowanej u nas "Caer en tentación", u boku Silvii Navarro i Adriany Louvier.


Czas pokaże, czy uda się przebić kolumbijski oryginał, Zdjęcia do telenoweli ruszyły w poniedziałek, a emisja na antenie meksykańskiej Las Estrellas już wkrótce. Obsadę telenoweli uzupełniają takie nazwiska jak Claudia Ramírez, Alejandra Robles Gil, Alberto Agnesi, Vanessa Bauche, Axel Rico, Raúl Coronado, Dagoberto Gama i Gemma Garoa.

64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page