top of page

"La taxista" najnowszą produkcją Imagen TV

Nowa produkcja wytwórni Imagen Televisión z Aną Beleną i Marcusem Ornellasem w rolach głównych zadebiutuje na meksykańskich ekranach już 17 września.


Telenowela pierwotnie zapowiadana pod tytułem "Colgando en tus manos" jest adpatacją chilijskiej produkcji "Eres mi tesoro". W rolch głównych występują Ana Belena Fernández ("Sangre de mi tierra"), Marcus Ornellas ("Włoska narzeczona"), Cecilia Galliano ("Oblicza miłości"), Mike Biaggio ("Rywalka od serca") czy Julio Camejo ("Miłość jak tequila"). Producentem wykonawczym telenoweli jest kolumbijczyk Agustín Restrepo ("Przeklęta miłość", "Odmienić los").


Telenowela opowiada historię miłości Victorii, kobiety, która jeździ taksówką i walczy o przetrwanie rodziny. Wszyscy oczekują, że Victoria poślubi Juana, człowieka, którego uważają za idealną dla niej, ale Victoria spogląda na Álvaro, milionera, który ma problemy z toksyczną żoną i chorym sercem, i któremu nie zostało wiele czasu do życia. Victoria musi zmierzyć się z wrogością jego rodziny, swoich przyjaciół i własnej córki, z miłością, która wydaje się niemożliwa.


Poniżej oficjalny zwiastun telenoweli "La taxista":53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page