top of page

"La venganza de Analía" nowością Caracol Televisión

Ruszyły zdjęcia do "La venganza de Analía", nowej historii miłosnej z intrygą, zemstą i władzą w tle. W rolach głównych Carolina Gómez ("Sangre de mi tierra"), Marlon Moreno ("El capo") i George Slebi ("Jestem Franky").


Na czele projektu stanie Juana Uribe, wiceprezes Caracol Televisión. Duża część telenoweli będzie kręcona w plenerach, a za kamerą pracować będą uznani reżyserzy, Camilo Vega ("Made in Cartagena") i Luis Eduardo Sierra.

Telenowela opowie historię Analii Guerrero, pięknej młodej kobiety, która postanowi zemścić się na mordercy swojej matki, kandydacie na prezydenta Republiki, Guillermie León Mejía. Analía stanie się najważniejszym doradcą politycznym i prawą ręką kandydata; Umieści go na pierwszym miejscu w sondażach, a następnie zburzy i ujawni jego ciemną przeszłość. Sprawi, że straci szansę na prezydenturę, a nawet wolność. Nie wie jednak wszystkiego: człowiek, którego tak bardzo nienawidzi, jest jej własnym ojcem. Ponadto, dzięki swojej zemście, pociągnęłaby na dno jedynego człowieka, którego kiedykolwiek kochała, Pabla de la Torre, który będzie największym politycznym przeciwnikiem jej wroga.


Lisette Osorio, wiceprezes ds. Międzynarodowej sprzedaży Caracol Televisión, wyznała: "W zachowaniu rynku międzynarodowego zawsze widzieliśmy duże zapotrzebowanie na klasyczne historie miłosne. "La venganza de Analía" wprowadza tę dramatyczną oś do współczesnego świata, który ściśle dotyka naszych bieżących spraw. Elementy takie jak świat polityczny, wątki i bardzo uwodzicielska obsada sprawią, że ta historia będzie potężnym połączeniem, które z pewnością będzie bardzo atrakcyjne dla naszych klientów na całym świecie".


Obsadę telenoweli "La venganza de Analía" uświetnią Geraldine Zivic, Ana Wills, Mauricio Figueroa, María Cecilia Botero, Michelle Manterola, Andrea Gómez, Juliana Galvis i Alejandro Gutiérrez. Razem opowiedzą historię Analii, kobiety, która musi pokonać wiele trudności na swojej drodze do sprawiedliwości.

64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page