top of page

Laura Londoño nową "Gaviotą"

Kolumbijska aktorka Laura Londoño będzie ekranową partnerką Williama Levy'ego w nowej wersji telenoweli "Café con aroma de mujer", pierwowzoru "Kiedy będziesz moja" i "Miłości jak tequila".

Po siedmiu latach nieobecności w hiszpańskojęzycznej telewizji, aktor William Levy ("Nie igraj z aniołem, "Triumf miłości"), powróci na plan zdjęciowy jako protagonista nowej wersji słynnej kolumbijskiej telenoweli "Café con aroma de mujer". W Polsce mogliśmy oglądać dwie póżniejsze adaptacje tej telenoweli, czyli "Kiedy będziesz moja" (2001) i "Miłość jak tequila" (2007).


W rolę Gavioty, ekranowej miłości postaci granej przez kubańskiego amanta, nie wcieli się jak wcześniej zapowiadano Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"), a inna równie piękna kolumbijska aktorka Laura Londoño.


Aktorka dała się poznać kolumbijskiej widowni za sprawą udziału w takich produkcjach, jak "Cumbia Ninja", "El Capo", czy "La ley del corazón", kolumbijskim pierwowzorze "Por amar sin ley".


Jeśli chodzi o życie prywatne, Londoño od 2018 roku jest mężatką i ma roczną córeczkę Allegrę, która z miejsca stała się największym skarbem 33-letniej aktorki. Portale plotkarskie będą musiały więc obejść się smakiem.


Carmen Villalobos przypadła ostatecznie roli antagonistki, czyli podstępnej żony głównego bohatera. Jej postać będzie odpowiedniczką Isadory z "Miłości jak tequila". Aktorka będzie mieć szansę przełamać swój ekranowy wizerunek, gdyż po raz pierwszy w karierze wcieli sie w rolę czarnego charakteru.


Uwspółcześnioną wersję "Café con aroma de mujer" dla Telemundo wyprodukuje kolumbisjka telewizja RCN. Premierę przewidziano na początek przyszłego roku.

383 wyświetlenia0 komentarzy

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page