top of page

Laura Londoño nową "Gaviotą"

Kolumbijska aktorka Laura Londoño będzie ekranową partnerką Williama Levy'ego w nowej wersji telenoweli "Café con aroma de mujer", pierwowzoru "Kiedy będziesz moja" i "Miłości jak tequila".

Po siedmiu latach nieobecności w hiszpańskojęzycznej telewizji, aktor William Levy ("Nie igraj z aniołem, "Triumf miłości"), powróci na plan zdjęciowy jako protagonista nowej wersji słynnej kolumbijskiej telenoweli "Café con aroma de mujer". W Polsce mogliśmy oglądać dwie póżniejsze adaptacje tej telenoweli, czyli "Kiedy będziesz moja" (2001) i "Miłość jak tequila" (2007).


W rolę Gavioty, ekranowej miłości postaci granej przez kubańskiego amanta, nie wcieli się jak wcześniej zapowiadano Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"), a inna równie piękna kolumbijska aktorka Laura Londoño.


Aktorka dała się poznać kolumbijskiej widowni za sprawą udziału w takich produkcjach, jak "Cumbia Ninja", "El Capo", czy "La ley del corazón", kolumbijskim pierwowzorze "Por amar sin ley".


Jeśli chodzi o życie prywatne, Londoño od 2018 roku jest mężatką i ma roczną córeczkę Allegrę, która z miejsca stała się największym skarbem 33-letniej aktorki. Portale plotkarskie będą musiały więc obejść się smakiem.


Carmen Villalobos przypadła ostatecznie roli antagonistki, czyli podstępnej żony głównego bohatera. Jej postać będzie odpowiedniczką Isadory z "Miłości jak tequila". Aktorka będzie mieć szansę przełamać swój ekranowy wizerunek, gdyż po raz pierwszy w karierze wcieli sie w rolę czarnego charakteru.


Uwspółcześnioną wersję "Café con aroma de mujer" dla Telemundo wyprodukuje kolumbisjka telewizja RCN. Premierę przewidziano na początek przyszłego roku.

404 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page