top of page

Lekarze zastąpią prawników

Televisa przygotowuje telenowelę podobną do zakończonej właśnie "Por amar sin ley", która tym razem osadzona będzie w środowisku lekarzy. Ruszyły castingi, a w raz z nimi giełda nazwisk aktorów, którzy moga zagrać w nowej produkcji.


Po dwóch sezonach "Por amar sin ley", producent telenoweli Jose Alberto Castro postanowił zamienić salę rozpraw na szpitalny oddział, jako scenerię swojej nowej produkcji, do której zdjęcia mają rozpocząć się już w ciągu najbliższych tygodni.

Podobnie jak w produkcji z Aną Brendą Contreras, Davidem Zepedą i Julanem Gilem, tutaj również życie zawodowe bohaterów będzie się zbiegać z ich życiem prywatnym, a to oznacza, że w tej fikcji Televisy również nie zabraknie gościnnych występów gwiazd.


"W naszym nowym projekcie przedstawimy postacie, które poświęcają się medycynie, pokażemy ich codzienną walkę o zdrowie i życie ludzi, ale także ich osobiste rozterki, te uczuciowe i rodzinne" - wyjaśniał Castro w niedawnym wywiadzie dla Las Estrellas.

Według LatinShowNews, wśród aktorów, którzy pojawili się na castingu do roli lekarzy, znaleźli się między innymi Daniel Arenas, znany polskiej widowni z takich hitowych telenowel jak "Dzikie serce" czy "Kotka". Widziano również Cristiána de la Fuente ("Nieposkromiona miłość"), Osvalda de Leóna ("Światło twoich oczu") i Pedro Moreno ("Trzy razy Ana").


Jedynym nazwiskiem, które do tej pory zostało potwierdzone w medycznej sadze, jest meksykański aktor i reżyser José Elías Moreno, który ma za sobą ponad cztery dekady udanej kariery artystycznej. W Polsce znany między innymi z roli okrutnego Leoncia w telenoweli "Nieposkromiona miłość".


Produkcja, której roboczy tytuł brzmi "Médicos", koncentruje się na losach pracowników specjalistycznego szpitala, jednego z najbardziej obleganych w kraju, ze względu na liczbę nagłych wypadków, które obsługuje. Zatrudnia on również najbardziej doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach. Przypadki, których inne szpitale nie mogą zdiagnozować ani leczyć, trafiają własnie tam.


Gonzalo Olmedo, pełen ideałów i oddany internista, zostaje mianowany dyrektorem szpitala po nagłej śmierci swojego poprzednika. Przyjmując nowe stanowisko, odkrywa złożone funkcjonowanie szpitala, braki publicznego systemu opieki zdrowotnej w sytuacjach kryzysowych i korupcyjnych. Aby przeprowadzić transformację, Gonzalo rekrutuje grupę wybitnych specjalistów, którzy leczą najbardziej złożone przypadki, a jednocześnie próbują leczyć rany własnego życia.

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page