top of page

Leticia Calderón powraca do telenowel

Leticia Calderón ("Esmeralda") powraca do meksykańskiej telewizji w jednym z najbardziej oczekiwanych projektów tego roku: "El corazón nunca se equivoca" (tłum. "Serce nigdy się nie myli"), gdzie zagra nauczycielkę Elsę.


"Jest to kobieta, która ma bardzo burzliwe życie i której drogi zetną się z losami głównych bohaterów. Uważam to za bardzo interesujące, ponieważ będzie to złożona postać" - wyznała Leticia Calderón w wywiadzie dla jednego z meksykańskich magazynów.

Gwiazda takich hitowych telenowel jak "Esmeralda", czy "Labirynt namiętności" potwierdza, że nowa postać jest dla niej wielkim wyzwaniem, ponieważ stopień złożoności postaci jest tak duży, że wpływa nawet na jej wygląd. "Jest kobietą, która nie radzi sobie dobrze, ale nie jest zaniedbana, jest elegancką kobietą. Poważną, ale nie jest złym człowiekiem" - dodała.


Leticia wyznała, że wraz ze swoimi synami Luciano i Carlo byli fanami telenoweli "Mi marido tiene mas familia", histori która zapoczątkowała karierę postaci kreowanych przez Emilio Osorio i Joaquína Bondoni, czyli słynny duet Aristemo. Właśnie oni będą głównymi bohaterami "El corazón nunca se equivoca". Znam te historię i podziwiam sukces jaki odniosła. Myślę, że obejmie ona kilka obszarów. Młodzi homoseksualni ludzie, ich społeczność, są zafascynowani, że sytuacje, z którymi zmagają się na codzień będę teraz prezentowane w telewizji".


Kadr z planu telenoweli "El corazón nunca se equivoca". Na zdj. Leticia Calderón i Sergio Sendel / fot. Televisa

Aktorka zdjęcia do telenoweli rozpoczeła początkiem maja. Będzie to jej powrót do telewizji po kilu latach przerwy. Przez ostatni czas koncentrowała się głównie na spektaklach teatralnych.


Wśród potwierdzonej obsady telenoweli znajdują się również: Helena Rojo ("Nie igraj z aniołem"), Nuria Bages ("Trzy razy Ana"), Sergio Sendel ("Grzesznica"), Laura Flores ("Ukryta miłość"). Produkcja zaplanowana jest na 20 odcinków, a zdjęcia do niej mają zakończyć się pod koniec czerwca. Należąca do Televisy telewizja Las Estrellas emituje już pierwsze spoty telenoweli. Jeden z nich prezentujemy poniżej.125 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page