top of page

"Macocha" – Odcinek 1: Zabójstwo z zimną krwią

W 1. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia znajduje rannego Nicolasa. Morderca preparuje dowody wmawiając wszystkim, że to ona go zabiła. Kobieta zostaje skazana na karę więzienia i oddzielona od dzieci. Emisja 11 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 1:


Marcia i Esteban oddają się namiętności. Rebeca uważa, że ​​Nicolás jest niewierny. Nicolás wysyła wiadomość do Marcii, ostrzegając ją, że zamierza się zabić. Kobieta próbuje go powstrzymać, ale kiedy dociera do swojego pokoju, zostaje uderzona w głowę, co powoduje, że wkrótce zostaje obwiniona o śmierć Nicolása.


Sędzia orzeka, że ​​Marcia jest winna i skazuje ją na trzydzieści pięć lat więzienia. Esteban prosi Marcię, aby wyznała, czy była kochanką Nicolasa. Esteban oddaje część udziałów firmy rodzinie w zamian za nieujawnienie skandalu dotyczącego jego żony.


Dwadzieścia lat później Marcii udaje się wydostać z więzienia.


Emisja w poniedziałek 11 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1579 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page