top of page

"Macocha" – Odcinek 10: "Zdejmij maskę uczciwego człowieka"

W 10. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia oskarża Estebana o złamanie obietnicy z przeszłości. Emilia ulega wypadkowi. Emisja 22 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 10:


Podczas wizyty Álvaro Lukrecia korzysta z okazji i zaprasza go na kolację, aby lepiej go poznać. Rodzina zdaje sobie sprawę, że to, co mówi, nie jest prawdą. Esteban żąda od rodziny wsparcia przy ślubie, Lukrecia zaskakuje swoich siostrzeńców, zgadzając się z nim.


Emilia ostrzega Paulę, że najlepiej będzie, jeśli szybko poślubi Estebana, ponieważ opóźnienie ceremonii naraża ich związek na ryzyko. Esteban oferuje Omarowi przeniesienie go do Miami, aby trzymał go z dala od Marcii, ale on to zauważa i pyta, czy nadal jest zainteresowany Marisą Jones.Emilia konfrontuje się z Marcią i mówi jej, że nie miała powodu zabijać Nicolása. Dochodzi do wypadku.


Emisja w piątek 22 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1758 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментари


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page