top of page

"Macocha" – Odcinek 11: Z dala od dzieci

W 11. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia coraz bardziej zbliża się do swoich dzieci. Esteban chce, aby zostawiła je w spokoju. Emilia traci dziecki. We wspomnieniach wyjawia, kto był jej największą miłością. Emisja 25 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 11:


Emilia dowiaduje się, że straciła dziecko. Esteban dowiaduje się o chorobie Santino. Marcia stara się zdobyć zaufanie swoich dzieci z pomocą ojca José. Emilia wspomina, że ​​20 lat temu straciła dziecko z Nicolásem. Hugo prosi Lucíę, aby nie robiła sobie nadziei w Omarze, ponieważ ten interesuje się byłą dziewczyną ich ojca. Santino prosi Violetę, aby w dniu jego śmierci zniszczyła wszystko, co przechowywał w pudełku pod łóżkiem.


Lukrecia oświadcza Pauli, że teraz, gdy wychodzi za Estebana, zamieszka w rezydencji. Paula staje się zazdrosna, gdy dowiaduje się, że Esteban nadal widuje się z Marcią. Lucía wyznaje Omarowi, że go kocha, on ją odrzuca i zapewnia, że ​​widzi w niej tylko siostrę. Esteban żąda, aby Marcia trzymała się z daleka od jego dzieci.Marcii udaje się wkraść do szafki i zabrać dokumenty, ale w tym czasie wchodzi Hugo.


Emisja w poniedziałek 25 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3290 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page