top of page

"Macocha" – Odcinek 12: W stadzie wron

W 12. odcinku telenoweli "Macocha": Santino sporządza testament w obecności wszystkich swoich "przyjaciół". Pojawia się również Marcia, aby się z nim skonfrontować. Lucrecia przygotowuje niespodziankę dla Marcii i Estebana. Emisja 26 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 12:


Álvaro coraz bardziej zbliża się do Lucíi. Rafael zgadza się pomóc ciotce i zaprasza brata i siostrę. Emilia wpada w głęboką depresję, a Florencia prosi ją, aby powiedziała jej, czy zabiła Nicolása. Emilia zaprzecza wszystkiemu i zapewnia Florencię, że zemściła się tylko na Marcii, tak jak wszyscy podczas procesu. Esteban jest zły na Marcię za wtrącanie się w sprawy jego przyjaciół, ta zapewnia go, że szuka jedynie dowodów potwierdzających jej niewinność.


Santino zostawia cały swój majątek przyrodniemu bratu, przyjaciele sprzeciwiają się jego decyzji, ale Esteban prosi ich o przyjęcie jego ostatniej woli. Marcia zaskakuje Santino i zapewnia go, że nawet swoim życiem nie zapłaci za wszystkie szkody, które jej wyrządził.Lucrecia zaprasza do swojego domu wszystkich przyjaciół rodziny i wmawia im, że zamierza świętować urodziny Inés, w rzeczywistości chce przesunąć ślub Estebana z Paulą. Marcia przybywa na uroczystość.


Emisja we wtorek 26 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3835 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page