top of page

"Macocha" – Odcinek 13: Płomień miłości

W 13. odcinku telenoweli "Macocha": Paula wypytuje Marcię o jej zamiary wobec Estebana. Dzieci Estebana są w szoku, gdy dowiadują się, że Marcia i ich ojciec się spotykają. Emisja 27 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 13:


Marcia daje jasno do zrozumienia wszystkim swoim wrogom, że nie zależy jej na Estebanie i jeśli wróciła, to po to, by odzyskać swoje dzieci i znaleźć prawdziwego mordercę Nicolása. Paula nalega, aby Esteban się z nią ożenił. Esteban zabrania Lucrecci wtrącania się w jego sprawy osobiste. Lucrecia odkrywa, że ​​przyjacielem ojca José jest kobieta, ze względu na którą Omar ją odrzucił.


Marcia informuje ojca José, że Esteban groził, że na nią doniesie, jeśli będzie nalegała na rozmowę z dziećmi. Santino prosi o przysłanie pracowników ochrony, gdy widzi Marcię w swoim domu. Paula chce dowiedzieć się więcej o Marisie i skontaktować się z nią. Lucía wykorzystuje fakt, że jest sama z Omarem w jego mieszkaniu, aby go pocałować.Esteban pomaga Santino odnaleźć miejsce pobytu jego przyrodniego brata. Marcia przybywa punktualnie na spotkanie z Paulą.


Emisja w środę 27 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2536 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page