top of page

"Macocha" – Odcinek 14: Do granic możliwości

W 14. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban czuje się jak pomiędzy młotem a kowadłem z powodu Marcii. Kobieta pokazuje mu dowody, które odkryła na temat Antonio Gila. Emisja 28 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 14:


Marcia jest zaskoczona silnym zainteresowaniem Pauli spotkania z nią. Marcia zapewnia ją, że nie ma zamiaru odzyskiwać miłości Estebana. Lucrecia opowiada swoim siostrzeńcom, że Marisa zdradziła ich ojca z innym mężczyzną. Florencia i Emilia wiedzą, że jeśli ujawnią prawdę o Marcii, ich mężowie stracą pracę. Marcia dziękuje Celii za pomoc w dniu, w którym zemdlała w biurze Omara, ale Celia mówi jej, że jej obecność sprawia, że ​​czuje się niekomfortowo. Marcia rzuca wyzwanie Estebanowi, aby powiedział dzieciom prawdę.


Omar kontynuuje śledztwo w sprawie morderstwa ojca. Esteban mówi Donato i Bruno, że Marcia znalazła w aktach wskazówki dotyczące zabójcy Nicolasa. Alvaro prosi Estebana o pracę. Omar zapewnia Lucíę, że Lucrecia nienawidzi wszystkich kobiet, które zbliżają się do jej ojca, więc wątpi, czy to, co im powiedziała, jest prawdą. Marcia odkrywa miejsce pobytu Antonio Gila. Omar zapewnia Marcię, że chce tylko być jej przyjacielem. Álvaro odwiedza ojca, aby dać mu pieniądze.Marcia spotyka mężczyznę, który może jej pomóc udowodnić jej niewinność.


Emisja w czwartek 28 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1807 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV