top of page

"Macocha" – Odcinek 15: "Zaryzykuję wszystko"

W 15. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia pojawia się w rezydencji Estebana, aby porozmawiać z dziećmi. Szokuje ich wiadomością, którą im wyjawia. Emisja 29 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 15:


Marcia prosi Gaspara, aby nie odwoływał umowy z Estebanem. Lucía nie chce chodzić na zajęcia do Pabla, on chce wyjaśnień, a kiedy ją widzi, całuje ją. Donato zaczyna badać Rufino. Pablo mówi Estebanowi, że zakochał się w Lucíi. Gaspar pomaga Marcii szukać Antonio Gila. Donato kradnie buziaka Bettinie i wyjawia, że ​​jest nią zainteresowany.


Omar zaprasza Celię na lunch i zapewnia ją, że są tylko przyjaciółmi, ponieważ jest zakochany w Marisie. Lucía wyznaje ojcu José, że Marisa jest jej rywalką, ponieważ Omar jest w niej zakochany. Marcia przybywa do domu Estebana, aby powiedzieć prawdę. Lucrecia próbuje ją zatrzymać.Kiedy widzi Lucię, Hugo i Rafaela, Marcia zapewnia ich, że Esteban oświadczył się jej, ponieważ nadal ją kocha.


Emisja w piątek 29 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2737 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page