top of page

"Macocha" – Odcinek 16: "Nie chcemy macochy"

W 16. odcinku telenoweli "Macocha": Rafael, Lucia i Hugo nie zgadzają się z planem Estebana. Gaspar dołącza do Marcii, aby pomóc jej odzyskać miłość dzieci. Emisja 1 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 16:


Lucrecia, dowiedziawszy się o planach Marcii z Estebanem, prosi swoich siostrzeńców, aby sprzymierzyli się z nią, aby zapobiec zaręczynom. Donato zaskakuje Bettinę mieszkaniem i proponuje, żeby została jego dziewczyną. Marcia jest sfrustrowana, że ​​nie powiedziała dzieciom prawdy i ma nadzieję, że Esteban opamięta się dla dobra ich obojga.


Lucía prosi Álvaro, aby zabrał ją do San Felipe i porozmawiał z Pablo, ten jednak boi się, że zostanie rozpoznany. Lucrecia nie chce, aby Álvaro zbliżał się do jej siostrzenicy. Álvaro kłóci się z Pablo, gdy dowiaduje się, że pocałował Lucíę. Emilia odwiedza Paulę i prosi ją o oddanie komórki jajowej, aby mogła zostać matką.Gaspar informuje Estebana, że ​​Marcia będzie jego reprezentantką w firmie.


Emisja w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2678 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page