top of page

"Macocha" – Odcinek 17: Pod wiatr

W 17. odcinku telenoweli "Macocha": Hugo i Lucia gardzą Marcią za wszystko, co robi. Marcia zbiera odciski palców wszystkich podejrzanych. Emisja 2 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 17:


Gaspar zapewnia Estebana, że ​​nie może uwierzyć, że wątpi w wierność Marcii. Donato i Bruno obawiają się, że ich inne interesy zostaną odkryte. Iñaki prosi Marcię o zebranie odcisków palców wszystkich jej wrogów. Donato mówi Marcii, że przez nią Emilia nie może zostać matką. Omar obraża Marcię, zapewniając ją, że jest kochanką Gaspara, ona go uderza.


Marcia jest zainteresowana tym, co Esteban powiedział o niej Pauli. Marcia proponuje Hugo pracę jako jej asystenta, ten odrzuca ofertę. Marcia zapewnia Florencię, że Esteban nigdy nie zakochałby się w kobiecie takiej jak ona. Lucía widzi Marisę w swoim domu i obraża ją.Esteban uniemożliwia Marisie powiedzenie prawdy swoim dzieciom i całuje ją na ich oczach.


Emisja we wtorek 2 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1454 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page