top of page

"Macocha" – Odcinek 18: "Witamy w piekle"

W 18. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban zapewnia Marcię, że po ślubie utrudni jej życie. Paula konfrontuje ją z zarzutem zrujnowania ich związku. Emisja 3 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 18:


Lucrecia uważa, że ​​Marisa manipuluje Estebanem. Lucía grozi, że opuści dom, jeśli jej ojciec poślubi Marisę. Esteban zrywa zaręczyny z Paulą. Hugo informuje Omara o ślubie swojego taty z Marisą. Omar rezygnuje z pracy w firmie Estebana.


Paula konfrontuje się z Marisą, gdy dowiaduje się, że odebrała jej Estebana. Inés zwierza się Rafaelowi, że wiele lat temu była w związku z Brunem. Santino dowiaduje się, że ma raka. Paula uwodzi Estebana. Florencia szuka Álvaro, aby zaproponować mu uwiedzenie Marisy w zamian za duże pieniędze.Marcia zostaje zaatakowana i dowiaduje się o anonimie, w którym ktoś grozi jej śmiercią.


Emisja w środę 3 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1660 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV