top of page

"Macocha" – Odcinek 19: Skazany na samotność

W 19. odcinku telenoweli "Macocha": Santino udaje się ponownie spotkać ze swoim bratem Rufino. Prosi go o przebaczenie za wszystko, co mu zrobił. Ponadto zwierza się Marcii z tajemnicy z przeszłości. Emisja 4 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 19:


Omar dowiaduje się, że jego ojciec został zamordowany w hotelu. Marisa prosi Hugo, aby dał jej szansę udowodnienia mu, że nie jest złą osobą. Lucia zabiera Pabla do swojego wyjątkowego miejsca, a on prosi ją, aby została jego dziewczyną. Marcia zatrudnia Alvaro jako swojego asystenta. Donato znajduje Rufino i próbuje go przekonać, aby został jego prawnym pełnomocnikiem; jednak Esteban uniemożliwia Rufino podpisanie dokumentu.


Hugo jedzie na lotnisko, aby odebrać Albę, przyjaciółkę Marisy, z zamiarem dowiedzenia się więcej szczegółów na temat przyszłej żony swojego ojca. Santino prosi Rufino o przebaczenie, ale Rufino się nie zgadza, ponieważ bardzo go skrzywdził, gdy był dzieckiem. Emilia wyjawia Pauli, że Marisa była w więzieniu.Santino mówi Marcii, że wysłał jej wiadomość z telefonu Nicolása, aby poszła do jego pokoju, ale zapewnia ją, że to nie on jest mordercą.


Emisja w czwartek 4 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1429 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page