top of page

"Macocha" – Odcinek 2: Prawo do miłości

W 2. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban oświadcza dzieciom, że zakochał się w Pauli i zamierza ją poślubić. Marcia wraca do hotelu, w którym zamordowano Nicolasa. Emisja 12 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 2:


Esteban konfrontuje się ze swoimi dziećmi, gdy sprzeciwiają się jego związkowi z Paulą. Lucrecia prosi Emilię, aby powiedziała Pauli, aby nie pojawiała się na rocznicy śmierci żony Estebana. Esteban jest zdeterminowany, aby odbudować swoje życie z Paulą, więc oświadcza się jej.


Marcia wychodzi z więzienia i prosi Iñakiego, aby zabrał ją do hotelu, w którym Nicolás stracił życie. Zaczyna przypominać sobie wszystko, czego doświadczyła przed jego śmiercią. Esteban jest zawiedziony swoim synem Hugo. Florencia dowiaduje się o związku Estebana z Paulą.


Marcia odkrywa, jak zamordowano Nicolása.


Emisja we wtorek 12 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1464 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page