top of page

"Macocha" – Odcinek 20: Ślub Marcii i Estebana

W 20. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia i Esteban pobierają się. Omar cierpi, a dzieci Estebana decydują się zerwać więzi z ojcem. Santino umiera na rękach Estebana. Emisja 5 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 20:


Marcia prosi Santino, aby wyznał prawdę Estebanowi. Hugo wierzy, że przyjaciółka Marisy jest córką jego ojca. Santino umiera w ramionach Estebana. Marcia mówi Albie, że zamierza poślubić Estebana i prosi ją, aby była jej świadkiem. Marcia przybywa na pogrzeb Santino i pyta księdza José, czy Santino był w stanie ujawnić, kto zabił Nicolása. Paula pyta Estebana, czy wiedział, że Marisa przebywa w więzieniu. Marisa przyznaje, że przebywała w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełniła.


Paula próbuje wzbudzić zazdrość w Marisie, ale Marisa zapewnia ją, że nie ma problemu z tym, że ona i Esteban są kochankami. Celia składa Estebanowi rezygnację, ale on ją odrzuca i prosi ją o pomoc w nakłonieniu Omara do powrotu do firmy. Rufino dowiaduje się, że Santino zostawił mu fortunę.Iñaki chce zapobiec ślubowi Marcii i Estebana, ale ona zapewnia go, że musi to zrobić, bo tylko w ten sposób może być blisko swoich dzieci.


Emisja w piątek 5 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3926 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page