top of page

"Macocha" – Odcinek 21: Życie ze żmijami

W 21. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia zamieszkuje w rezydencji Lombardo, a Lucrecia wypowiada jej wojnę. Omar żąda, aby Esteban powiedział mu, jak zmarł jego ojciec. Emisja 8 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 21:


Paula szantażuje Emilię, aby powiedziała jej całą prawdę o Marisie, a w zamian odda jej jajko. Marcia jest zła na Albę, gdy dowiaduje się, że to ona zadzwoniła do Iñakiego, aby zapobiec jej ślubowi. Jimena spotyka Marcię i zapewnia ją, że jest morderczynią.


Paula zaskakuje Estebana w jego biurze i proponuje, aby spędził z nią noc poślubną. Marcia przybywa do rezydencji Estebana i wspólnie ogłaszają Lucreci, że są już małżeństwem. Inés wyjawia Marcii, że Rafael nie jest synem Rebeki.Esteban zapewnia Marcię, że noc poślubną planuje spędzić z kobietą, którą kocha.


Emisja w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3762 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page