top of page

"Macocha" – Odcinek 24: Coraz bliżej prawdy

W 24. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia próbuje zorganizować rodzinny obiad, ale Lucía i Hugo odrzucają ją i proszą, aby unikała rozmów z nimi; Marcia dowiaduje się, z kim Antonio Gil spotkał się przed śmiercią. Emisja 11 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 24:


Marcia informuje Iñakiego, że Santino pozostawił fundusz powierniczy, aby opiekować się matką aż do jej śmierci. Lucrecia pobiera próbkę włosów Lucíi i wysyła ją do testów DNA. Donato potwierdza Emilii, że przekonał Paulę, aby została jej dawczynią komórki jajowej. Marisa zaprasza Lucíę i Hugo na kolację, ale oni ją odrzucają. Marcia skarży się Estebanowi na sposób, w jaki wychował ich dzieci.


Florencia udaje sie do Rufino. Donato przekonuje Betinę, aby została dawczynią komórek jajowych dla jego kuzynki. Rafael zaskakuje Jimenę w szkole i zaprasza ją na spacer. Hugo zaczyna badać przeszłość Alby. Bruno i Florencia próbują zdobyć zaufanie Rufina. Lucía widzi Pabla całującego się z inną kobietą, jest zawiedziona i szuka Álvaro.Marcia odkrywa, z kim Antonio Gil spotkał się przed śmiercią.


Emisja w czwartek 11 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1983 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page