top of page

"Macocha" – Odcinek 25: "Zapłacisz za wszystko"

W 25. odcinku telenoweli "Macocha": Rafael zostaje przewieziony do szpitala, a Lucía i Hugo obwiniają Marisę za to, co się stało; Marcia dowiaduje się, kto wysyłał jej anonimowe listy. Emisja 12 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 25:


Inés odkrywa, że ​​Bruno stworzył fałszywy profil na portalu randkowym, aby się z nią spotkać. Prosi ją, aby dała mu kolejną szansę i całuje ją. Lucía sypia z Álvaro, on zapewnia ją, że chce formalnego związku, bo ją kocha. Lucrecia ostrzega Marcię, że jeśli Rafael umrze, to ona będzie odpowiedzialna.


Esteban uniemożliwia Lckrecii potępienie Marcii. Marcia pyta Ines, czy jest matką Rafaela, ta potwierdza i mówi, że Esteban jej pomógł, aby nie została tematem plotek. Marcia uważa, że ​​jedyne, co zrobiła, to zdystansowała się od własnego dziecka.Marcia konfrontuje się z Florencią i zapewnia ją, że już wie, że zabiła Nicolása.


Emisja w piątek 12 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3412 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page