top of page

"Macocha" – Odcinek 26: Mały teatr

W 26. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia rozmawia z Florencią o śmierci Nicolása; Florencia zaprzecza wszystkiemu i łączy siły z Álvaro, aby zastawić pułapkę. Esteban podgląda kąpiącą się Marcię. Emisja 15 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 26:


Marcia konfrontuje się z Florencią i oskarża ją o zamordowanie Nicolása. Florencia wszystkiemu zaprzecza, ale przyznaje, że wysłała anonimowe listy. Esteban podgląda Marcię podczas jej kąpieli. Celia zaprasza Omara na kolację i całuje go. Marcia zaczyna śledztwo w sprawie Lucíi.


Esteban próbuje spędzić noc z Marcią. Marcia dowiaduje się o kryjówce Lucii. Florencia szuka Álvaro, by namówić go do nowego ataku na Marcię. Inés i Bruno wznawiają swój związek. Florencia zmusza Álvaro do zdrady Marisy. Hugo próbuje wzbudzić zazdrość Alby. Rufino jest zdeterminowany zapłacić za operację Hrabiny.Marcia wpada w pułapkę Florencii i Álvaro.


Emisja w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2547 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page