top of page

"Macocha" – Odcinek 28: Szansa dla miłości

W 28. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban czuje się zdezorientowany tym, co czuje do Marcii. Florencia próbuje uwieść Estebana, a Marcia na oczach wrogów otrzymuje niespodziewany prezent. Emisja 17 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 28:


Marcia nie chce utrzymywać intymnych kontaktów z Estebanem. Marcia odkrywa, że ​​Hugo cierpi na chorobę, która powoduje jego problemy z kobietami. Iñaki zapewnia Jimenę, że Esteban może być także mordercą jej ojca. Lucía i Pablo postanawiają dać sobie kolejną szansę.


Jimena dowiaduje się, że śledztwo w sprawie śmierci jej ojca zostało zamknięta. Hugo zgadza się pracować dla Marisy. Marisa odrzuca pracę Pauli i każe jej poczekać na jej propozycje. Hugo prosi Albę o szansę. Florencia próbuje zaskoczyć Estebana zupełnie nago w jego sypialni, ale on ją wyrzuca.Esteban otrzymuje zdjęcia Marcii z Álvaro.


Emisja w środę 17 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4296 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page