top of page

"Macocha" – Odcinek 29: Odetchnąć z ulgą

W 29. odcinku telenoweli "Macocha": Dzięki Lucíi Marcia udowadnia swoją niewinność. Intryga Florencii zostaje odkryta, a ona sama wyrzucona z firmy. Emisja 18 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 29:


Marisa konfrontuje się z Álvaro i wypytuje go o zdradę. Ten nie przyjmuje pieniędzy Florencii i postanawia wyznać Marisie prawdę. Lucía udowadnia ojcu, że zdjęcia przedstawiające Marisę i Alvaro zostały przerobione. Emilia otrzymuje dobrą wiadomość o ciąży.


Marisa dziękuje Lucíi za pomoc. Esteban, dowiedziawszy się, co Florencia zrobiła Marcii, nie chce jej więcej widzieć w firmie. Esteban informuje Donato, że od powrotu Marcii Florencia nie przestaje jej nękać.Lucrecia otrzymuje test DNA, który potwierdza, że ​​Lucía jest córką Estebana.


Emisja w czwartek 18 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4584 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page