top of page

"Macocha" – Odcinek 3: "Dla swoich dzieci jesteś martwa"

W 3. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia wraca do Meksyku i jest zszokowana, gdy dowiaduje się od ojca Jose, co myślą o niej jej dzieci. Florencia błaga Estebana o miłość. Emisja 13 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 3:


Florencia konfrontuje się z Estebanem w sprawie jego zaręczyn z Paulą. Mężczyzna drzuca ją, gdy dowiaduje się o jej uczuciach. Iñaki pomaga Marcii znaleźć wskazówki dotyczące mordercy Nicolasa. Lucrecia grozi Pauli i żąda, aby trzymała się z daleka od Estebana. Bruno rozmawia z Florencią na temat jej miłości do Estebana. Álvaro odwiedza Lukrecię i szantażuje ją, pokazując jej intymne wideo, jeśli odmówi mu pieniędzy.


Marcia jest zdeterminowana wrócić do Meksyku, aby poznać prawdę. Lukrecia prosi swoją siostrzenicę i siostrzeńców, aby zrujnowali przyjęcie zaręczynowe ich ojca. Ojciec José informuje Estebana, że ​​nie będzie mógł zawrzeć związku małżeńskiego w kościele. Florencia konfrontuje się z Emilią za to, że ją zdradziła. Marcia wraca do Meksyku i pierwszą rzeczą, jaką robi, jest wizyta u ojca José. Duchowny wyjawia Marcii, że ​​jej dzieci myślą, że nie żyje.


Florencia grozi Estebanowi, że powie prawdę jego dzieciom.


Emisja w środę 13 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2507 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page