top of page

"Macocha" – Odcinek 31: Bez przebaczenia

W 31. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia wyjaśnia Estebanowi, że między nimi nic nie może się wydarzyć, ponieważ jest z nim tylko dlatego, by odzyskać swoje dzieci. Emisja 22 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 31:


Marcia prosi Iñakiego o usunięcie Estebana z listy podejrzanych. Lucrecia zapewnia Estebana, że ​​ten już wpadł w pułapkę Marcii. Celia zaskakuje Omara swoim nowym wizerunkiem i mówi mu, że jest gotowa wrócić do firmy pod pewnymi warunkami.


Emilia wyznaje Inés, że spodziewa się dziecka. Marisa prosi Omara, aby porozmawiał z Hugo i dowiedział się, co mu jest. Hugo wyjawia Omarowi, że ma problemy z seksem. Inés mówi ojcu José, że spotyka się z żonatym mężczyzną. Inés prosi Bruna, aby rozwiódł się z żoną.Marcia zapewnia Estebana, że między nimi do niczego nie dojdzie.


Emisja w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4523 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page