top of page

"Macocha" – Odcinek 32: "Wkrótce do mnie wrócisz"

W 32. odcinku telenoweli "Macocha": Lucrecia zaprasza Paulę na kolację do rezydencji, powodując niezgodę między Marcią i Estebanem; Paula zapewnia Estebana, że ​​wróci w jego ramiona. Emisja 23 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 32:


Bruno zapewnia Ines, że nie ma zamiaru rezygnować ze swojego majątku. Rufino dowiaduje się, że Bruno jest mężem Florencii. Lucía chce zabrać Pabla do swojego domu, ale on uważa, że ​​to nie najlepszy moment. Esteban odrzuca zaproszenia Pauli. Florencia zapewnia Bruna, że ​​Rufinem bardzo łatwo jest manipulować.


Hugo wypiera się siostrze, że ma problemy z seksem. Paula zostaje zaproszona przez Lucrecię na rodzinny obiad. Lucía sprawia, że kochanka ojca ​​czuje się niekomfortowo z jej pytaniami. Paula pyta Estebana, czy spał już z Marisą. Florencia okłamuje Rufino w sprawie swojego męża.Luis zostaje aresztowany.


Emisja we wtorek 23 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4975 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page