top of page

"Macocha" – Odcinek 33: Stracona nadzieja

W 33. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia próbuje zbliżyć się do Lucíi, ale ta daje jasno do zrozumienia, że ​​zawsze będzie tylko macochą. Lucrecia udowadnia Estebanowi, że ​​Lucía nie jest jego córką. Emisja 24 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 33:


Lucía, widząc, że Paula nadal odwiedza Estebana w jego domu, prosi Marisę, aby zachowała odrobinę godności. Iñaki informuje Marcię, że Luis Dominguez zostanie przeniesiony do Meksyku. Esteban szuka Pauli, żeby z nią zerwać.


Marisa zaczyna opowiadać Lucíi, jaka była jej matka. Lucrecia otrzymuje zmienione wyniki testu DNA. Bruno dowiaduje się, że Luis został aresztowany. Inés zapewnia Lucíę, że Marisa nie okłamała jej, gdy opowiadała jej o matce.Lucrecia przychodzi do biura Estebana i daje mu test DNA, który dowodzi, że Lucía jest córką Nicolasa.


Emisja w środę 24 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4242 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page