top of page

"Macocha" – Odcinek 34: "Obawiam się najgorszego"

W 34. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia zostaje porwana przez kilku mężczyzn; Esteban jest zszokowany tą wiadomością. Emisja 25 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 34:


Marcia uderza Lucrecię i zapewnia ją, że test DNA to kolejna z jej pułapek. Marcia zostaje porwana. Esteban planuje wysłać Lucíę na studia za granicę, ona uważa, że ​​to pomysł Marisy. Lucrecia opowiada Florencii, co stało się z Marcią i Estebanem. Hugo spotyka Iñakiego i zadaje mu pytania na temat Alby.


Emilia informuje Paulę, że Marisa w końcu zniknęła z życia Estebana, więc teraz musi go odzyskać. Lucrecia mówi Hugo, Lucíi i Rafaelowi, że Marisa nie wróci już do domu, odkąd odkryli, że jest oportunistką.Esteban wysyła wiadomość do Marcii z prośbą o rozwód. Szef ochrony firmy informuje Estebana, że Marisa została porwana.


Emisja w czwartek 25 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3817 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page