top of page

"Macocha" – Odcinek 35: Błaganie o pomoc

W 35. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia usiłuje uciec, a Esteban i policja robią wszystko, co w ich mocy, aby ją odnaleźć. Emisja 26 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 35:


Lucrecia prosi Paulę, aby trzymała się z daleka od spraw Marisy i ma nadzieję, że nie zwiąże się ponownie z Estebanem. Jimena mówi Rafaelowi, że podejrzewa, gdzie może przebywać Marisa.


Omar przysięga Celii, że ktokolwiek jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca, zapłaci życiem. Esteban i Iñaki składają raport w sprawie porwania Marcii. Władze zaczynają przesłuchiwać osoby bliskie Marisie, aby ustalić miejsce jej pobytu. Marcia ucieka.W tym momencie przybywa Esteban i ratuje Marcię, ona mdleje.


Emisja w piątek 26 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4789 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page