top of page

"Macocha" – Odcinek 36: "Ktoś chce cię wyelminować"

W 36. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia zostaje zabrana do szpitala. Iñaki prosi ją, aby była ostrożna, ponieważ jej wrogowie chcą ją pokonać. Pomimo ostrzeżenia Marcia wraca do domu Lombardo. Emisja 29 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 36:


Estebanowi udaje się przewieźć Marcię do szpitala. Emilia odkrywa, że ​​Donato ją zdradza. Lucrecia obawia się, że Esteban wybaczy Marci. Marcia dowiaduje się, że to Esteban ją uratował i powtarza, że ​​Lucrecia kłamie w sprawie ojcostwa. Pablo zrywa z Lucíą, gdy widzi, że ona nadal widuje się z Álvaro.


Esteban dowiaduje się o chorobie Marcii. Marcia błaga Estebana, aby przeprowadził drugi test DNA Lucíi. Iñaki nie pozwala Marcii wrócić do domu Lombardo, ale Marcia prosi go, aby uszanował jej decyzję. Lucrecia dowiaduje się o stanie Marcii. Paula traci nadzieję, że Esteban do niej wróci.Lucía wykonuje domowy test ciążowy i potwierdza, że ​​spodziewa się dziecka.


Emisja w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
5759 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page