top of page

"Macocha" – Odcinek 37: Widok na zmiany

W 37. odcinku telenoweli "Macocha": Lucía obiecuje Marcii, że będzie starać się lepiej z nią dogadywać. Donato, Bruno, Florencia i Emilia planują usunąć Estebana z firmy. Emisja 30 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 37:


Inés mówi Marcii, że ma dowód jej niewierności, odkąd pokazał jej go Hugo. Lucía obiecuje, że będzie mniej niegrzeczna wobec Marisy. Marcia ostrzega Lucrecię, że zdemaskuje ją i wszystkie jej kłamstwa.


Cándida widzi Lucíę i oskarża ją za to, co spotkało Pablo. Zabrania jej się do niego zbliżać. Florencia proponuje Brunoowi usunięcie Estebana z firmy.


Esteban informuje dzieci, że wszystkie będą miały ochroniarzy, dopóki nie znajdą osoby odpowiedzialnej za porwanie Marisy.


Emisja we wtorek 30 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
5044 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page