top of page

"Macocha" – Odcinek 38: Przekonanie

W 38. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia czyta wiadomości Nicolása do kochanki i podejrzewa, że ​​to ona odebrała mu życie. Emisja 1 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 38:


Alba przyznaje, że darzy Hugo uczuciem. Marcia żąda, aby trzymała się z daleka od jej syna. Hugo jednak nie chce trzymać się z daleka od życia Alby. Przyjaciółka Marisy grozi, że oskarży go o molestowanie. Marisa dowiaduje się o śledztwie Omara. Lucía zapewnia Álvaro, że potrzebuje czasu na uporządkowanie swoich myśli.


Rafael prosi Jimenę, aby została jego dziewczyną, ale najpierw opowiada jej o swojej chorobie. Jimena pokazuje Marcii zdjęcie Florencii i zapewnia ją, że to kobieta, która odwiedzała jej ojca. Emilia rozmawia z Donato na temat jego agencji modelek.


Esteban dowiaduje się, że Lucía jest w ciąży, więc prosi Álvaro, aby zachował się jak mężczyzna.


Emisja w środę 1 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4191 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page