top of page

"Macocha" – Odcinek 39: Największe rozczarowanie

W 39. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban mówi Lucíi, że jej zajście w ciąże jest dla niego największym rozczarowaniem w życiu; Marcia sprzeciwia się pomysłowi małżeństwa Lucíi z Álvaro. Emisja 2 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.



Odcinek 39:


Esteban zapewnia Marcię, że nie zamierza pozwolić, aby Lucia była ofiarą kpin z powodu ciąży. Lucía dowiaduje się, że jej ojciec chce, aby poślubiła Álvaro i wyznaje Marisie, że jej dziecko może być dzieckiem Pabla.


Marcia dochodzi do wniosku, że Estaban chce wydać Lucíę za Alvara w zemście za to, że nie jest jego córką. Lucrecia próbuje uderzyć Lucíę, ale Marisa ją powstrzymuje. Lucrecia konfrontuje się z Marcią za umieszczenie swojego portretu w salonie rezydencji.


Lucía zgadza się poślubić Álvaro.


Emisja w czwartek 2 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------








--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.




5522 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page